Zdrowe Dzieciaki

ZDROWE DZIECIAKI- ŚWIADOME ROZDZICIELSTWO

to jeden z moich projektów mających na celu wspierać rodziców, pedagogów, terapeutów, psychologów dziecięcych w opiece nad dziećmi.

Poprzez Świadome Rodzicielstwo rozumiem dbanie o zdrowie swoich pociech we wszystkich aspektach:

– dbanie o odpowiednie żywienie, które jest tak różne od tego, czego nas nauczono

– umiejętną pracę z emocjami dzieci

– a przede wszystkim pracę nas samych ze sobą, aby zyskiwać wiedzę i jak najlepiej prowadzić dzieci na drodze do ich harmonijnego rozwoju,

IMG 486efe 1 300x206

Jako Ambasadorka Kampanii Społecznej “Żyję Świadomie współpracuję z Radą Naukową – lekarzami, dietetykami, coachami i przekazuję informacje na temat konferencji zdrowotnych poświęconych tematyce profilaktyki chorób i promocji zdrowego stylu życia.

Lokalnie współpracuję z Modelarnią Zdrowia, współorganizując i informując o zdrowotnych wydarzeniach w okolicy.

W swojej pracy na co dzień pomagam rodzicom w eliminowaniu chorób i radzeniu sobie z trudnymi emocjami u swoich dzieci. Moją specjalizacją jest psychosomatyka. Pod względem medycznym współpracuję ściśle z lek. med. Hanną Olejniczak – pediatrą i homeopatą: konsultuję trudniejsze przypadki, aby jak najlepiej pomóc rodzicom i dzieciom.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców – wrażliwego, spokojnego Filipa lat 10 i żywiołowego Ignacego lat 4. W trakcie swojego macierzyństwa przechodziłam wiele wzlotów i upadków, ale codziennie staję się bardziej świadomym rodzicem i każdego rodzica zachęcam do tej podróży. Przekonaj się, jakie metody bioenergoterapii stosuję w swojej pracy oraz w jaki sposób przeprowadzam kompleksową diagnostykę zdrowia.

Wszystkich Rodziców mających problem z emocjami swoich dzieci zapraszam do kontaktu

Preferuję kontakt przez Facebooka lub email.

pobrane 300x150www.facebook.com/aajaroszewska 

listemail: kontakt@agnieszkajaroszewska.pl

Poniżej moje blogowe artykuły o dzieciach, wychowaniu i emocjach.