O mnie

"Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem,
możemy latać tylko wtedy,
gdy obejmiemy drugiego człowieka."

Nazywam się Agnieszka Jaroszewska i wiem, że jedyną pewną we wszechświecie jest zmiana.

Prowadzę do niej poprzez moc kamieni, kadzideł, kwiatów i natury, a także podejście, które wprowadza innych w stan harmonii i spokoju.

Ludzie, którzy przychodzą do mnie po wsparcie w kontakcie ze mną wyciszają się, porządkują swoje myśli i uczą się na nowo dbać o swoje ciało i duszę.

IMG 4564 1024x722
IMG 4832 1024x711

Kieruję się w swojej pracy głęboką empatią, radością z kontaktu z drugim człowiekiem oraz lekkością, która rodzi się, gdy jest rezonans po obu stronach.

W takich warunkach pomagam w dotarciu do ukrytych emocji, zinterpretowaniu ich oraz nazwaniu przyczyn wewnętrznych konfliktów oraz niepowodzeń w życiu.

Każdą osobę, która zjawia się po wsparcie,
prowadzę przez indywidualny proces uzdrowienia.

Tym, co mnie wyróżnia jest Terapia Bacha, tworzenie ekstraktów na poszczególne emocje – na każdą dolegliwość posiadam remedium. Znam każdą z esencji i dobieram ją na podstawie głębokiego wywiadu, a później towarzyszę i obserwuję transformację, która dzięki temu zachodzi.

IMG 4598 1024x683

PRYWATNIE

Jestem mamą dwóch pięknych istot – chłopców o różnym usposobieniu, którzy są moimi najlepszymi nauczycielami. Każdego dnia dowiaduję się coraz więcej o sobie i o świecie, dzięki czemu lepiej rozumiem inne osoby. Metody i narzędzia, które polecam, sama stosuję we własnym życiu.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym, na kierunku Zdrowie Publiczne, zyskując szczegółową wiedzę o tym, jak od wewnątrz funkcjonują i działają nasze narządy oraz układy, jakie czynniki fizjologiczne i psychologiczne wpływają na kształt naszego zdrowia. Odbyłam praktyki w szpitalu i choć nie jestem lekarzem, miałam do czynienia bezpośrednio z pacjentami przy okazji pracy w firmach medycznych.

Na co dzień inspiruję ludzi do zmiany nawyków zdrowotnych, szczególnie w sferze psychosomatycznej. Jestem cenionym bioenergoterapeutą oraz diet coachem. Sprawdź, jakie metody stosuję z zakresu bioenergoterapii.

Pracowałam w Centrum Onkologii, firmach medycznych i farmaceutycznych. Aby w pełni wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, zaczęłam dodatkowo uzupełniać wiedzę z zakresu: naturoterapii, fitoterapii, nutrafarmaceutyki, 
bioeterapii, dietetyki, a dokładnie leczenia schorzeń właściwymi produktami żywieniowymi, terapii dr Bacha ekstraktami kwiatowymi.

Wszystko to idealnie uzupełniło moją wielką pasję, jaką jest holistycznego podejścia do zdrowia. 

Łączę zatem metody medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, która z czasem coraz bardziej mnie zachwyca.

Zapraszam Cię do wspólnego odkrycia,
czego teraz najbardziej potrzebujesz,
by przejść zmianę i na nowo odkryć radość w aspekcie,
który jest teraz dla Ciebie trudny.