Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Co robić, aby dzieci nie chorowały

Nadal mało Rodziców jest świadomych faktu, że przez zmianę nawyków żywieniowych  mogą pomóc dzieciom odzyskać zdrowie, a potem utrzymać je w doskonałej kondycji.

Duża część rodziców nie wie, że może istnieć rodzicielstwo bez problemów takich, jak atopowe zapalenie skóry, astma, choroby uszu, alergie pokarmowe czy inne uczulenia, nawracające infekcje pobudzenie i problemy wychowawcze. My rodzice, w natłoku sprzecznych informacji i faktów gubimy się i koniec z końców nie wiemy, jak karmić nasze dzieci, aby były zdrowe i wykorzystywały maksymalnie swoje możliwości fizyczne i intelektualne.

Nie umkną nam pewnie bombardujące nas ze wszystkich stron statystyki, jakie dotyczą zachorowań na choroby nowotworowe, także u dzieci. Te i inne choroby cywilizacyjne są ściśle związane ze złymi nawykami żywieniowymi, a te właśnie kształtowane są od najmłodszych lat. To właśnie odpowiednie odżywianie w dzieciństwie wpływa na zdolność naszych organizmów do zwalczania komórek rakowych. To dostarczanie odpowiednich składników odżywczych w odpowiednich ilościach przyczynia się do właściwego funkcjonowania narodów i komórek ciała.

Ciała naszych dzieci podobnie, jak nasze nie są niezniszczalne. Jakiekolwiek choćby najsłabsze oznaki choroby, alergii lub niedomagania są sygnałem, aby coś skorygować i poprawić w dotychczasowym stylu życia i żywienia.

Niestety zbyt często biegniemy do przychodni po kolejną receptę na chemiczne środek, który załatwi za nas sprawę i zlikwiduje dokuczliwe objawy choroby. To niestety nie jest rozwiązanie Nasze ciała i ciała naszych dzieci są najinteligentniejszą maszyną, która poprzez symptomy pokazuje nam, co możemy zrobić sami i ulepszyć. Jest wiele książek, publikacji i warsztatów dotyczących tego, że  z większości chorób możemy się wyleczyć sami i to tym, co mamy na wyciągnięcie ręki- odpowiednia dobraną żywnością. W praktyce nie jest to nawet specjalnie skomplikowane. Możemy przyjąć zasadę: im prościej, tym lepiej. Jest mnóstwo potraw, które możemy przygotować w sposób szybki, a jednocześnie zdrowy.

Uważam, że czas poświęcony na zgłębienie tematu odżywiania, jest niezbędną inwestycją, aby patrzeć z radością i satysfakcją, jak nasza pociecha dorasta w pełni sił i zdrowia z radością i entuzjazmem podejmując wyzwania życia.

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia, dlatego wyznaję zasadę, że musimy zadbać zarówno o zdrowe ciała naszych pociech, jak i ich harmonijny rozwój emocjonalno-umysłowy. Nierozwiązane problemy emocjonalne naszych dzieci często prowadzą w efekcie do manifestacji różnych objawów chorobowych:

alergii, zaburzeń snu, bólów głowy i brzucha na tle somatycznym, podatności na infekcje, astmy oskrzelowej, agresji, problemów szkolnych, jąkania się, nadpobudliwości.

Kilka lat temu odkryłam terapię doktora Bacha, która fantastycznie działa na dzieci, a dokładnie ich sferę emocjonalno-behawioralną. Piszę o tym tutaj (kliknij), ponieważ zdrowiem koniecznie trzeba zająć się kompleksowo. Stosuję ją z powodzeniem u moich chłopców i całym sercem polecam wszystkim rodzicom w moim otoczeniu.

 

Co robić, aby dzieci nie chorowały

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.