Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Kategoria Zdrowa woda

dlaczego się starzejemy

Dlaczego starzejemy się i chorujemy, a co z tym wspólnego ma odpowiednie nawadnianie?

Byłoby wspaniale, gdybyśmy posiadali zdolność zapobiegania chorobom, potrafili jak najdłużej zachować młodość i mogli cieszyć się pełnią energii oraz życia do późnej starości. Ludzie marzyli o tym od niepamiętnych czasów, próbowali odkryć eliksir wiecznego życia i młodości. Teoretycznie jesteśmy nieśmiertelni.…

Dowiedz się więcejDlaczego starzejemy się i chorujemy, a co z tym wspólnego ma odpowiednie nawadnianie?
Woda jest przede wszystkim rozpuszczalnikiem, medium transportującym pożywienie do komórek i nośnikiem informacji. Jaka więc woda jest w stanie najlepiej spełniać te funkcje: czysta czy mineralna, nasycona już związkami nieorganicznymi? Jakie w końcu rozwiązanie nam pozostaje?

Skąd wziąć czystą wodę?

Z podstawowych funkcji wody jest ona przede wszystkim rozpuszczalnikiem, medium transportującym pożywienie do komórek i nośnikiem informacji. Jaka więc woda jest w stanie najlepiej spełniać te funkcje: czysta czy mineralna, nasycona już związkami nieorganicznymi? Jakie w końcu rozwiązanie nam pozostaje?…

Dowiedz się więcejSkąd wziąć czystą wodę?
Woda

Czy  obecna  „woda”  to  jeszcze  woda i jak się ją uzdatnia na nasze potrzeby?

Przeciętny człowiek wprowadza w siebie przeciętnie ok. 3÷4 litrów wody dziennie, przede wszystkim zawartych w pokarmach  i  napojach, co oznacza 1500 litrów rocznie i jednocześnie wcale nie oznacza, że to wystarczy (o czym już była mowa). Razem z tą potężną ilością wprowadza zanieczyszczenia. Co więc zawiera zwykle nasza woda?
Dowiedz się więcejCzy  obecna  „woda”  to  jeszcze  woda i jak się ją uzdatnia na nasze potrzeby?