Jak zapanować nad atakiem sytuacyjnej paniki z Rock Rose

posłonek

Niemiłe przeżycia w ekstremalnych przypadkach prowadzić mogą nawet do paraliżu, omdlenia, bądź utraty jednego ze zmysłów. Słyszałam również kilkakrotnie, że są przypadki osiwienia po przeżyciu głębokiego stresu. Czasem w takich sytuacjach pojawiają się drgawki lub halucynacje.

Kilkakrotnie w życiu byłam sparaliżowana strachem. Stan taki może wystąpić na przykład na skutek wypadku lub złych wieści.

We wszystkich sytuacjach, w których pojawia się panika nawet przed egzaminem lub wystąpieniem publicznycm, chorobą lub operacją pomoże esencja z posłonka. Szczerze żałuję, że nie wiedziałam o tych esencjach w trakcie studiów lub podczas egzaminów na prawo jazdy. Kilkakrotnie dosłownie stres zżarł nie nie, ale moje wysiłki, gdyż na skutek reakcji stresowych kilkakrotnie musiałam powtarzać oblane testy.

Posłonek wchodzi także w skład esencji Rescue Remedy jako jeden z pięciu esencji pomagających w trudnych sytuacjach. Rescue Remedy stosuję niemal jako bazę do wszystkich mieszanek- doskonale się komponuje i pomaga zawsz .

Podsumowując- posłonek pomoże Ci przy:

-lęku, strachu przeradzającemu się w panikę

-fobiom występującym przed egzaminem, wystąpieniem publicznych, sprawą sądową

ROCKROSE PNG

 

Leave A Comment