Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Smutek, złość, cierpienie… i to też przeminie

Mało komu zdarza się utrzymywać stan bezgranicznej radości i szczęścia przez cały czas. Tak jak po nocy nadchodzi dzień, po deszczu wyjdzie słońce, tak my czasem- częściej lub rzadziej doświadczamy przysłowiowych dołków.

W trudnych momentach mamy wrażenie, że nie jesteśmy w stanie być spokojni, ani zapanować nad emocjami. Nasz umysł utożsamia się z cierpieniem i wydaje nam się, że stan ten nigdy nie przeminie.

Piękna opowieść Ajhana Brahma pozwala spojrzeć na to innymi oczami.

Był sobie młody człowiek, który został cesarzem. Zawsze kiedy w jego królestwie działo się dobrze urządzał imprezy i świętował. Natomiast Gdy działo się źle załamywał się kompletnie. Na szczęście miał wokół siebie mądrych doradców, którzy starali się mu pomóc,  w możliwie delikatny sposób odwrócić jego tor myślenia. Podarowali mu pozornie prosty pierścień, na którym było wygrawerowany napis: „I to też przeminie”. Poradzili, aby wkładał ten pierścień na wszystkie wyjątkowe okazje.

Od tej pory, gdy rzeczy źle się działy, władca spoglądał na pierścień. To dawało mu pocieszenie i spowodowało, ze nie popadał w depresję. Cesarz patrzył na pierścień także gdy działo się dobrze, to pozwalało mu jeszcze silniej doceniać dobre chwile.

Żyjemy w świecie dualnym raz jest dobrze, raz jest źle, ale zawsze jest, jak należy. Gdyby nie było deszczu, nie potrafilibyśmy docenić pięknej pogody. Deszcz też ożywia świat i przyrodę, wprowadza w nią nowe barwy na przykład zachwycającą kolorami tęczę. Jeśli podejdziesz do życia z perspektywy, że wszystko jest takie, jak ma być, będzie Ci dużo łatwiej. Trudy i cierpienia wprowadzają unikalne barwy do Twoich doświadczeń i kształtują Ciebie i Twoją duszę. Ulubionym moim powiedzeniem, gdy rzeczy nie układają się tak, jakbym chciała jest „Widocznie tak miało być”. I choć nie wiem zazwyczaj wtedy jeszcze jakie doświadczenie miało z tego wyniknąć, daje mi to spokój i zaufanie, że wszystko się wcześniej czy później ułoży i zazwyczaj tak jest. Zapobiega to nakręcaniu spirali negatywizmu własnym oporem i pretensjami, oszczędza moją energię, pozwala łatwiej dostrzec pozytywy sytuacji, gdyż zachowuję czysty umysł.

Wypróbuj też Ty,

Enjoy your life <3

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.

Dodaj komentarz