Jak pozbyć się lęków i poradzić sobie z nieuzasadnionymi obawami i niepokojem za pomocą esencji energetycznych.

osika1

Na początku chciałam Cię uspokoić, że lęku doświadcza niemal każdy. Rodzajów lęków jest wiele, czasami oczywiste jest z jakiej przyczyny odczuwamy lęk, ale często bywa to trudne do określenia. Boimy się czegoś i nie potrafimy dokładnie sprecyzować czego. Powoduje to uczucie ogólnego dyskomfortu- towarzyszy temu rozdrażnienie, utrata koncentracji, niekiedy pojawia się drżenie ciała rąk, gęsia skórka. W takim stanie łatwo dajemy się zastraszyć innym lub interpretujemy zasłyszane treści w sposób, który pogłębia nasze zdenerwowanie.

Lęk może pojawiać się także na skutek myśli o śmierci lub przed ciemnością. Czasami obawiamy się czegoś, czego nie widzimy i nie słyszymy, a mamy wrażenie, że coś za chwilę złego może się stać. Czujemy się wówczas zaniepokojeni do tego stopnia, że nie możemy skupić myśli na zwykłych czynnościach.

Obawy i lęki mogą do nas napływać także po przebudzeniu, szczególnie wtedy, kiedy śniło nam się coś złego i czasem nawet tego nie pamiętamy.

Silne lęki mogą dokuczać także na skutek nieuświadomionych traum z przeszłości.

Lęki nieuświadomione, kiedy nie możemy zinterpretować czego się dokładnie obawiamy są bardziej kłopotliwe niż lęki sytuacyjne związanie z konkretną sytuacją stresową. Dodatkowo nakręca się przez to spirala dodatkowego lęku.

Aby uświadomić sobie podłoże lęku i wyeliminować niepokój zastosuj ekstrakt z osiki:

Osika pomoże Ci gdy:

-masz złe przeczucia obawy

-niepokój utrudnia koncentrację

– niepokój i poddenerwowanie pojawia się w określonym miejscu i sytacji

-masz lęki po przebudzeniu

-czujesz niepokój, gdy wokół Ciebie jest nadmierny ruch lub hałas

– masz obawy, że coś lub ktoś zagraża Twojemu życiu

ASPEN PNG

 

 

Leave A Comment