Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Okadzanie – sposób na energetyczne oczyszczanie pomieszczeń i aury

Okadzanie to banalnie prosta, a jednocześnie niesłychanie skuteczna technika oczyszczania energii pomieszczenia, istoty lub przedmioty.

Cały proces odbywa się przy pomocy dymu z palących się ziół, roślin, kadzideł itp. W celu oczyszczenia energii i pozbycia się negatywnych wibracji, a nawet pecha czy różnego rodzaju wampirów energetycznych używamy znanych bądź mniej powszechnych środków. Możemy je nabyć w każdym sklepie ezoterycznym, a jeśli z jakiegoś powodu są trudno dostępne – warto posłużyć się świecami lub kadzidłami.

Do najpopularniejszych ziół służących oczyszczaniu należą:

BIAŁA SZAŁWIA Pomaga pozbyć się negatywnych wibracji z pomieszczenia i poprawia energię. Usuwa wszelkiego rodzaju nieprzyjemne podczepy, a dla umiejętnej osoby może być przydatna nawet dla pozbycia się astralnych bytów. Pamiętajmy , że po jej użyciu należy doenergetyzować pomieszczenie, ponieważ Biała szałwia bardzo wyjaławia. W tym celu palimy ulubione kadzidła bądź liście laurowe, które pięknie energetyzują pozytywnymi wibracjami.

PALO SANTO Dosłownie oznacza ” Święte drzewo” . Ma działanie bardzo podobne do białej szałwii, lecz jest delikatniejsze w działaniu. Należy jednak dodać , że aromat dymu jest jednym z najprzyjemniejszych woni jakie wydzielają naturalne kadzidła. PALO SANTO nie tylko pomaga oczyścić energię ale i cudownie ją uziemia. Warto pamiętać, że nie palimy drewna lecz lekko je ogrzewany płomieniem, aż zacznie przyjemnie się zażyć.

DRZEWO CEDROWE O leczniczych właściwościach cedru wspominają podania pradawnych mędrców a nawet przekazy biblijne, gdzie aż 24 razy wspomina się i dobroczynny działaniu tego drzewa. Wszystkie jego części, zaczynając od igieł, a kończąc na korze, wykazują się wysoce efektownymi leczniczymi właściwościami. Przyjemna, balsamiczna i bardzo charakterystyczna woń palonego drewna pięknie oczyszcza i stabilizuje energię.

BYLICA POSPOLITA Nazywana jest ziołem czarownic Związana z karta KSIĘŻYCA, zazwyczaj wykorzystywana jest do wywoływania proroczych snów. Okadzanie dymem z bylicy pomaga odpędzić złą energię. Amulety i sakiewki z bylicy gwarantują bezpieczny powrót bliskich do domu. Świeżymi liśćmi można natrzeć lustra czy kryształowe kule, by pogłębić ich moc.

SŁODKA TRAWA AMERYKAŃSKA Przyciąga pozytywną energię ale i przychylne duchy Do okadzanie wykorzystać możemy gotowe kadzielnice, ale i muszle czy alabastrowe naczynia. Powstały dym rozprowadzamy dłonią lub piórkiem.

 JAK OCZYSCIC ENERGIĘ Z NEGATYWNYCH WIBRACJI

Przewietrz pomieszczenie. Jeśli jest taka możliwość pootwieraj okna. Okadzanie rozpoczynamy i drzwi wejściowych. Tym rozprowadzamy dłonią lub piórkiem. Obejdź całe pomieszczenie szczególnie bacząc na kąty i zakamarki, gdzie bardzo lubi się gromadzić nieprzychylne energia. Możesz zwizualizować, że oczyszczają przestrzeń wypełnia złote światło albo posłużyć się prostą intencją: „OCZYSZCZAM TĘ PRZESTRZEŃ ZE WSZELKIEJ NEGATYWNEJ ENERGII. TO ŚWIĘTA PRZESTRZEŃ SLUŻĄCA DOBRU I DLA DOBRA STWORZONA.NIECHAJ NEGATYWNA ENERGIA PODĄŻA KU SWIATŁU.”

W podobny sposób postępujesz w każdym pomieszczeniu z włączeniem łazienki, korytarza, garderoby, kuchni itp. Tak samo oczyścisz przedmioty lub osoby. Wystarczy przeciągnąć przedmiot nad smużką dymu i wypowiedzieć z wiarą intencję, a zapewne pozbędziemy się złych wibracji. Okadzając ludzi, musimy pamiętać , że dokładnie zajmujemy się szyja , dłońmi i stopami. Całe ciało musi być poddane działaniu dymu.

Każdy czas jest dobry na Okadzanie jednak niektóre momenty są lepsze:

– tuż po pełni, nowiu lub sabacie,

– po wyczerpującym energetycznie dniu lub spotkaniu,

– po wizycie nieprzychylnych nam osób,

– w momencie wyczerpania energetycznego, – zanim rozpoczniesz nową pracę lub projekt.

POWODZENIA,

Okadzanie - sposób na energetyczne oczyszczanie pomieszczeń i aury

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.