Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Mapa Twojego szczęścia

Swojego rodzaju kierunkowskazem, w jakim chcemy podążać w życiu są mapy marzeń. Spodobało mi się określenie, że są swojego rodzaju „Zamówieniem do Wszechświata” tego, co chcemy w naszym życiu mieć.

To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji.

Z kolei dla naszego umysłu racjonalnego mapa marzeń przedstawia się jako zabawa, niegroźna, czasem infantylna zabawa z obrazkami, gazetami, wyklejankami.

Założeniem, jest stworzenie idealnego życia, jakie chcemy mieć w perspektywie czasu, za pomocą symboli. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku oddziałowując na podświadomość.

Moc działania mapy marzeń jest nie do przecenienia, o czym przekonałam się osobiście wielokrotnie, zachęcona efektami założyłam także osobisty dziennik, pamiętnik, gdzie wyklejam i wypisuję wszystko, co mnie interesuje. Marzeń mam tyle, że na mapie zazwyczaj mi nie starcza miejsca- ona stanowi główny trzon.

Akcesoria podstawowe potrzebne do wykonania mapy zależą od Ciebie- ja używam gazet, i pisaków. Posługuję się tekstami z kolorowych gazet i obrazkami. Do wykonania potrzebujemy bristol i nożyczki.

Technika, jaką się posłużysz jest dowolna. Lubisz rysować- rysuj, malować- maluj, wycinać- wycinaj. Ważne, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia. Można zastosować zasadę feng shui i specjalne schematy, ale ja swoje mapy wykonuję intuicyjnie- ręce same mnie prowadzą. Po latach doświadczeń wiem, kiedy muszę daną mapę wymienić, doperecyzować lub skonfrontować, bo na mojej drodze pojawiają się nowe szanse i okoliczność, z których grzech nie skorzystać.

W 2015 z koleżanką zorganizowałyśmy dwudniowy wyjazd dla fantastycznych kobiet, gdzie wspólnie inspirowałyśmy się i wykonałyśmy nasze mapy.

Mapę z 2016 przedstawiłam na spontanicznym nagraniu z Iwoną, kiedy to spotkałyśmy się w innym celu, ale niechcący wyciągnęłam pogniecioną mapę z szafy. Efekt był niesamowity (sporo się spełniło), a przed nagraniem musiałam ją wyprasować żelazkiem, aby można ją było pokazać.

Moje mapy nie zawsze wiszą na ścianach, ale wiem, że emanują swoją mocą gdziekolwiek się znajdują. Załączę wkrótce pamiętne nagranie.

Enjoy your life and create better future <3

Mapa Twojego szczęścia

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.

Dodaj komentarz