Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Agnihotra – moc ognia

Agnihotra

 

Agnihotra to pochodzący że starożytnej nauki Ajurwedy, oczyszczający i przynoszący uzdrowienie święty ogień. Palony przy wsparciu modlitw o wschodzie i zachodzie słońca przynosi obfitość harmonizuje otoczenie.

Agni- oznacza ogień, natomiast a Hotra jest określeniem ofiary i poświęcenia. Agnihotra pochodzi że starożytnych Wed- tajemnej wiedzy spisanej w formie złożonego języka – Sunskrytu. Rytuał oczyszcza atmosferę oraz napełnia żywe stworzenia niezbędną do życia energią. Paliwem jest suszony, czysty, krowi nawóz , klarowane masło oraz niełuskany ryż.

Mawia się, że w miejscu palenia Agnihotry życie staje się o wiele łatwiejsze, pełne harmonii , dobrodziejstw i równowagi. Ludzie cieszą się lepszym zdrowiem, mają przyjemność oddychać zdrowym powietrzem, a ponadto ich ziemia rodzi bogate plony.

Efektem Agnihotry jest uzyskanie spokoju, zredukowanie stresu, zmniejszenie napięcia umysłowego oraz lepsze samopoczucie. Jej cudowny dym pozwala pozbyć się całego wachlarza uczuć niższych, zacząwszy od złości, poprzez zawiść na chciwości kończąc.

Agnihotra ma szerg właściwości prozdrowotnych. Skutecznie odbudowuje komórki mózgowe, oczyszcza krew oraz usuwa z otoczenia patologiczne bakterie, dzięki czemu chroni nas przed chorobami. Stosujacy Agnihotrę systematycznie zauważyli jej zbawienny wpływ na odżywianie i ogólny stan skóry .Rytuał neutralizuje skutki radioaktywnego działania oraz przekształca negatywne wibracje w pozytywne energie. Ogień przygotowujemy w specjalnie przeznaczonych do tego celu piramidkach. W czasie Agnihotry ogromne ilości energii, tworzą pole magnetyczne, przyciągając tym samym życiodajną energię słońca i kreują korzystny biorezonans.

Atmosfera zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń, a szkodliwe promieniowanie ulega zneutralizowaniu.

Kluczowym elementem Agnihotry są mantry- modlitwy , które na poziomie wibracji tworzą w piramidce specyficzny klimat. Żyjemy w czasach, gdy pierwszorzędnym celem powinien być powrót do natury. Jak nigdy dotąd potrzebujemy zdrowej gleby, dającej zdrowe plony, oraz powietrza, które zamiast truć zacznie nas leczyć. Zachowanie równowagi i harmonii z otaczającą naturą i Matką Ziemią staje się dla nas wyzwoleniem.

Transformujący wpływ Agnihotry poparty został nie tylko licznymi świadectwami ale i udowodniony szeregiem badań naukowych.

Podsumowując, Agnihotra: – redukuje stres i napięcie – regeneruje komórki mózgowe, oczyszcza krew, zbawiennie wpływa na krwioobieg – neutralizuje bakterie chorobotwórcze i szkodliwe promieniowanie – podnosi aurę i żywotność roślin – przywraca zdrowie i harmonię w ciele – oczyszcza atmosferę że złych energii – ułatwia pozbycie się destrukcyjnych myśli. Ponadto ogień Agnihotry pomaga pozbyć się karmicznych zobowiązań w tym wcieleniu , jak również usunąć skutki klątw, uroków, przekleństw i złorzeczeń. Dzięki oczyszczającej mocy ognia łatwo pozbędziemy się wampirów energetycznych oraz pomożemy zmarłym odnaleźć drogę do światła.

 Jak wykonać rytuał?

Podpalamy Agnihotrę i pozwalamy , aby zapłonęła żywym płomieniem. Do zapalenia używamy wyłącznie zapalniczki, zapałki mogą obniżyć wibracje. Agnihotra pali się wysokim do 30 cm płomieniem, dlatego zadbajmy o bezpieczeństwo. W czasie palenia Agnihotry myślimy intensywnie i wysyłamy w przestrzeń intencje, gdy spłonie okadzamy dymem wszystkie pomieszczenia , w celu oczyszczenia energii. Pozostałość oddajemy Matce Ziemi.

 Po Agnihotrę i liczne porady zapraszam do Galerii Cud na ul. Św. Marcin 26 w Poznaniu

Powodzenia,

Agnihotra - moc ognia

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.