Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Biała szałwia -oczyszczanie z negatywnej energii

Czasami czujemy się zmęczeni, zniechęceni, a wszystko dookoła sypie się i upada.

Warto się wówczas zastanowić, czy nie doszło do zaburzenia równowagi energetycznej.

Biała szałwia zwana również szałwia indiańską, to roślina pochodząca z południowo- zachodnich Stanów Zjednoczonych. Po dziś dzień wykorzystywana jest w różnego rodzaju rytuałach duchowych, ale jej najpowszechniejszym zastosowaniem jest usuwanie i neutralizowanie złych wibracji i energii, oczyszczanie ludzi, miejsc i przedmiotów oraz korzystny wpływ na dobry nastrój.

To święte zioło oprócz szeregu drogocennych działań, cieszy się pięknymi walorami zapachowymi. Pomaga nam pozbyć się negatywnych emocji i cudownie oczyszcza atmosferę. Ponadto skutecznie likwiduje wszelkiego rodzaju wirusy i chorobotwórcze bakterie, pomagając nam również szybciej wrócić do zdrowia. Szałwia jest niezastąpiona przy okadzaniu przedmiotów, zarówno tych związanych z ciemnymi mocami , jak i tych , w których towarzystwie czujemy się nieswojo.

Białą szałwię wykorzystujemy również do oczyszczania i uzdrawiania energii w pomieszczeniach- zwłaszcza wtedy, gdy przebywanie w nich budzi w nas irracjonalny strach i sprawia , że włos jeży nam się na głowie. Dodatkowym walorem białej szałwii jest to, że doskonale poprawia nastrój, podnosi wibracje, wzmacnia koncentrację ale i pięknie wyostrza intuicję.

Doskonale sprawdzi się podczas medytacji.

Oczyszczanie białą szałwia pozwala skutecznie zdjąć wszelkiego rodzaju blokady, buty astralne, uwalnia od złorzeczeń, chroni przed wampirami energetycznymi. Warto wykorzystać jej działanie w momentach, gdy czujemy niczym nie wytłumaczalny smutek i apatię.

Wraz z jej dymem pozbędziemy się wszelkich nieprzychylnych mocy i podniesiemy formę.

Jak oczyścić pomieszczenie z negatywnych energii?

Otwórz w miarę możliwości wszystkie okna – zacznij okadzanie od drzwi wejściowych, dym możesz rozwiewać dłonią lub piórkiem – odejdź całe pomieszczenie, łazienkę, kuchnie itd , okadź każde miejsce, gdzie może się chować niedobra energia – możesz wizualizować że przestrzeń wypełnia się czystym światłem – możesz posłużyć się gotowa formuła albo być kreatywnym i wymyślić zgodne z intencją słowa:

„Oczyszczam tę przestrzeń z klątw, uroków, złorzeczeń, złego oka, bytów niewidzialnych. To święta przestrzeń służąca tylko dobru. Cala negatywna energia podąża mu wnętrzu ziemi i zostaje transformowana w czyste światło. Niech tak się stanie z pożytkiem dla wszystkich, bez szkody dla nikogo”.

W każdym pomieszczeniu postępuj zgodnie z powyższymi zaleceniami. W podobny sposób oczyszczony ludzi, baczną uwagę skupiając na miejscach trudno dostępnych jak podeszwy stóp czy szyja. W celu oczyszczenia przedmiotu przesuwamy go przez smużkę dymu z palonej szałwii. W ten sposób możemy okadzać praktycznie wszystko- od magicznych kart, wahadła, poprzez karty do wróżenia aż po przedmioty codziennego użytku- portfele, telefony.

Każdy czas się sprawdzi by dokonać rytuału oczyszczania ale najlepsze efekty osiągniemy po nowiu, w czasie pełni czy sabatu. Warto oczyścić się po wizytach nieprzychylnych gości czy po trudnym dniu. pamiętajmy, że szałwia pięknie wyjaławia że złych energii, a my ludzie nie lubimy pustki, dlatego warto naenergetyzować przestrzeń ulubionym zapachem kadzidła.

Powodzenia w energetycznym oczyszczeniu swojej przestrzeni,

 

Biała szałwia -oczyszczanie z negatywnej energii

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.