Moje terapie

Witaj w Gabinecie Terapii Naturalnych Zdrowy Balans.

To miejsce, w którym mogę zaoferować Ci indywidualnie dobrane metody i techniki, które w holistyczny sposób pomagają wrócić do naturalnej harmonii i poczucia radości. Pracuję na każdym z poziomów – fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, energetycznym i duchowym, tak, by w skuteczny sposób dotrzeć do pierwotnej przyczyny złego stanu zdrowia, samopoczucia, czy trudności w życiu codziennym.

 

Każda z terapii oraz badań jest tak skonstruowana, że pozwala skontaktować się z głębszą warstwą w człowieku, wskazując drogę wyjścia i wspierając proces przemiany.

TERAPIA DR. BACHA

Terapia dr. Bacha, czyli inaczej Terapia Kwiatowa to wyjątkowy system terapeutyczny składający się z 38 esencji kwiatowych. Każda z esencji przywraca równowagę psychiczną i pomaga w bardziej adekwatny i lekki sposób radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Przede wszystkim w sferze emocjonalnej. Terapia ta bowiem ma przywrócić harmonię w systemie naszych odczuć oraz emocji.

Metoda dr. Bacha została wynaleziona przez brytyjskiego lekarza i naukowca – Edwarda Bacha. To system medycyny naturalnej, który bazuje na esencjach kwiatów i dobierany jest pod określone cechy charakteru oraz stany psychiki danego człowieka. Każdy z ekstraktów zażywa się doustnie, można je stosować pojedyńczo lub stworzyć odpowiednią mieszankę dobraną indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby.

Dla kogo Terapia kwiatowa okaże się najskuteczniejsza?

Terapia Kwiatowa jest również idealnym wsparciem w Rozwoju Osobistym i Duchowym.

 Stosując Metodę dr. Bacha można wzmocnić pozytywne aspekty swojej osobowości równocześnie eliminując słabe strony. Pomaga ona także zrozumieć swoje własne emocje, a dzięki temu szybciej i skuteczniej osiągać życiowe cele, wytrwać w swoich zamierzeniach, jak również zinterpretować swoje powołanie życiowe i misję. Ekstrakty pomagają w głębszym skontaktowaniu się ze swoją intuicją.

 

Koszt buteleczki 30 ml z indywidualnie dobranymi ekstraktami na około 21-30 dni to 50zł.

Szczegółowa konsultacja trwająca około godziny z doborem mieszanki i wskazaniem wspierającego kierunku działania wynosi 100zł.

ANALIZA STANU ZDROWIA QUANTUM

Analiza stanu zdrowia Quantum to bardzo delikatne, nieinwazyjne i szybkie badanie, które pozwala na ocenę kondycji organizmu, po to, by podjąć działania profilaktyczne.

Już w ciągu zaledwie minuty otrzymujemy ponad 250 bioinformacji o funkcjonowaniu poszczególnych układów i narządów, w tym ocenę kompleksową wraz z wielostronicowymi zaleceniami zdrowotnymi i dietetycznymi ze wskazaniem poziom m.in. poziom: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów.

Co otrzymujesz po odbyciu analizy stanu zdrowia Quantum?

Dzięki tym informacjom możesz zadziałać profilaktyczne i zadbać o swój organizm w odpowiedni sposób
nie dopuszczając do rozwinięcia się poważnych chorób, czy schorzeń.

BADANIE HEALTH DIAGNOSTIC SCANNER

Badanie przy pomocy Health Diagnostic Scanner pozwala na przeanalizowanie organizmu za pomocą kwantowego skanu biopola, komunikacji mózgowej rezonansowej.

W czasie badania urządzenie Health Diagnostic Scanner 3D wykonuje ok. 100 000 odczytów rezonansowych z aktywnych biologicznie punktów. Komputer dokonuje porównania odczytów (z narządów, z poziomu komórkowego organizmu) ze swoją bazą danych, czyli całym światowym dorobkiem medycyny informacyjnej, cyfrowym zapisem stanu narządów zdrowych i uszkodzonych, nozodów, wszystkich znanych leków, ziół.

Co ciekawe naukowcy z Rosji i USA spędzili aż 35 lat nad opracowaniem tego systemu, tak by mógł on działać precyzyjnie i skutecznie.

Dzięki temu można się spodziewać skuteczności badania
sięgającej do 90% !

Co więcej, urządzenie pozwala na określenie tendencji zdrowotnych teraźniejszych i przyszłych
u osoby badanej (nawet na kolejne 3-5 lat).

Badanie obejmuje wszystkie narządy i gruczoły organizmu (256), 12 układów organizmu,
odczyty ze 100 000 punktów biologicznie aktywnych.

Analizuje cyfrowy zapis przyczyn i konsekwencji 4352 opisanych schorzeń
i stanów przewlekłych według medycyny akademickiej.

Badanie pomaga:

Co umożliwia diagnostyka HDS?

Jakie są korzyści z zastosowania badania?

  • Pomaga ono wykryć i umiejscowić schorzenie w stadium klinicznym,
  • w rozpoznaniu stanu funkcjonowania wszystkich układów i narządów,
  • w wykryciu pasożytów i patogenów – głównego źródła chorób

W skład diagnostyki HDS wchodzi także propozycja postępowania dietetycznego,
która wspiera i umożliwia poprawę stanu zdrowia.

Badanie składa się z dwóch spotkań:

  • pierwsza wizyta diagnostyczna wraz z wywiadem i badaniem,
  • druga wizyta – omówienie diagnozy i wskazanie metod leczenia i postępowania, propozycja diety i zalecenia żywieniowe

Koszt diagnostyki to 200 zł.

ZDROWE DZIECIAKI

To jeden z moich projektów mających na celu wspierać rodziców, pedagogów, terapeutów, psychologów dziecięcych w opiece nad dziećmi.

Poprzez Świadome Rodzicielstwo rozumiem dbanie o zdrowie swoich pociech we wszystkich aspektach:

– dbanie o odpowiednie żywienie, które jest tak różne od tego, czego nas nauczono
– umiejętną pracę z emocjami dzieci
– a przede wszystkim pracę nas samych ze sobą, aby zyskiwać wiedzę i jak najlepiej prowadzić dzieci na drodze do ich harmonijnego rozwoju

W swojej pracy na co dzień pomagam rodzicom w eliminowaniu chorób i radzeniu sobie 
z trudnymi emocjami u swoich dzieci.
 
Moją specjalizacją jest 
psychosomatyka.

BIOENERGOTERAPIA

Bioenergoterapia pomaga znaleźć przyczyny różnych chorób, czy dolegliwości, które wynikają z zakłóceń w przepływie energii w ciele. Nie pomaga ona leczyć skutków choroby, skupia się ona raczej na przyczynach, które są tutaj najistotniejsze.

Bioenergoterapia reprezentuje holistyczne podejście. Osoby ją stosujące usuwają blokady energetyczne na poziomie centrów energetycznych i znajdują źródła blokad dzięki metodzie radiestezyjnej.

Jako doświadczony bioenergoterapeuta dobieram indywidualną terapię w skupieniu, tak, by przyniosła ona odpowiednie efekty.

Bioenergoterapia jest doskonałą alternatywą dla osób mających za sobą długie leczenie konwencjonalne, które nie przyniosło spodziewanych efektów. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób chcących spróbować nowych, bardziej naturalnych metod leczenia. 

LITOTERAPIA

Litoterapia to terapia poprzez kamienie. Zakłada ona, że każdy kamień wysyła określony rodzaj energii. Energia ta potrafi wspomóc zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

Jak działają kamienie?

 Energia wysyłana przez poszczególne kamienia sprzyja zachowaniu wewnętrznej harmonii, neutralizuje negatywne wibracje, a także działa leczniczo w różnych dolegliwościach.

Terapia te jest dla każdego niezależnie do wieku, czy stanu zdrowia.

Pomagam w doborze odpowiednich kamieni, co jest bardzo ważnym procesem, bowiem nieodpowiednie dobrane minerały mogą wręcz dać efekt odwrotny od zamierzonego. Tutaj działa mocne przewodnictwo intuicyjne, oparte na zebranej wcześniej wiedzy i otwartości energetycznej na drugą osobę.

W czasie wyboru kamienia stosuję także, po wstępnej rozmowie, metodę radiestezyjną. Dodatkowo uczę jak pracować z czakrami dobierając odpowiednie do tego minerały.

TERAPIA CZĘSTOTLIWOŚCIOWA HEALY

Dzięki analizie przez moduł Resonance Healy pomagam swoim pacjentom lub klientom dobrać, w razie potrzeby, odpowiednie kuracje krople Bacha, esencje z australijskiego buszu, Materia Medica, suplementy diety, produkty spożywcze.

Z pomocą Healy wykonuję analizę centrów energetycznych (czakr), jak również aktualną analizę aury.

Zaburzenia przepływu energii w poszczególnych centrach mogą powodować trudności w życiu osobistym i na poziomie fizycznym w postaci manifestacji wielu chorób.

Healy to nowoczesne urządzenie medyczne. Przeznaczone do leczenia przewlekłego bólu, bóli kostnych i migren, jak również do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu.

Najnowsza technologia zamknięta w małym przenośnym urządzeniu umożliwiająca zastosowanie w domu, w pracy, w trasie, w podróży umożliwia zastosowanie odpowiedniej terapii z niżej podanych możliwości.

Geniusz Healy polega na tym, że komunikuje się z Twoimi komórkami i znajduje odpowiednią – w danej chwili
– częstotliwość z dostępnych programów wsparcia.

Złoty cykl (7 programów wstępnych):

Zapraszam na konsultacje i po wsparcie.
Każdemu, kto jest zainteresowany posiadaniem Healy dla siebie służę pomocą w wyborze najlepszej możliwej opcji.