Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Magia kolorów świec

Magia Świec

Ogień od niepamiętnych czasów fascynował i intrygował człowieka. Ogień- mimo , że jest żywiołem nieokiełznanym i groźnym, to jednak dla ludzkości okazał się zbawienny. Towarzyszy i poprawia jakość naszego życia od pradawnych czasów, wykorzystuje się to nie tylko w gospodarstwach domowych, ale i obrzędach i rytuałach.

Migocący płomień towarzyszy nam w chwili chrztu, i jest obecny , kiedy powracamy do domu…gdy jako Istota opuszczamy nasze ciała by odbyć ostatnią podróż. Wibracja ognia oraz wszelkiego rodzaju rytuały związane z tym żywiołem mają wyjątkową moc oczyszczania.

Palenie świec pięknie podnosi energetykę przestrzeni, a w połączeniu z kadzidłami czy olejkami stanowi pewien symbol i daje znać Wszechświatowi, czego nam trzeba.

Dziś już dużo osób jest  świadomych, że kolory niosą przesłanie.

Nie każdy jednak wie, że barwy świec mają szczególne znaczenie. Warto wiedzieć , że najlepsze wibracje stwarzają świece z naturalnego wosku, ale w razie ich braku warto posłużyć się najzwyklejszą świecą parafinową. Istnieją świece rytualne , ale i intencyjne, z których warto skorzystać, by zasygnalizować Absolutowi nasze pragnienia.

Nie należy zapominać i naturalnych świecach niczym nie barwionych, które cudownie oczyszczają atmosferę i wnoszą w nasze życie pozytywne wibracje, a co za tym idzie poprawia nam nastrój. Zanim zapoznamy się z działaniem świec intencyjnych czy rytualnych, poznajmy energię kolorów.

CZERWONY- kolor namiętności, energii, seksualności i potęgi.

RÓŻOWY- rozbudza zmysły, troskliwość i romantyczność.

POMARAŃCZOWY- pobudza kreatywność, twórczość i pewność siebie.

ŻÓŁTY- przebudzenie, inspiracja , pogoda ducha, optymizm.

ZIELONY- uzdrowienie, miłość, bezpretensjonalność.

NIEBIESKI- spokój, opanowanie, intuicja, duchowość, wrażliwość.

INDYGO- parapsychika, wizje, samoświadomość, komunikacja z wyższą jaźnią.

FIOLETOWY- wrażliwość, intuicją, zdolność czynienia magii i widzenia przyszłości.

BIAŁY- Nowa energia, najczystsza forma światła, kolor aniołów, nowego życia i energii. ZŁOTY- obfitość, dostatek.

Znając podstawowe znaczenie kolorów możemy zająć się magią świec.

ŚWIECA ŻÓŁTA LUB NATURALNA- to przede wszystkim świeca optymizmu i Radości. Daje poczucie ciepła i stabilizacji. Warto ją palić , gdy się uczymy, ponieważ pięknie pobudza energię umysłową. Sprzyja komunikacji międzyludzkiej, przyjaźni i stabilizuje komunikację w związkach. To świeca kreatywności i inspiracji. Warto skorzystać z jej mocy , gdy brakuje nam energii i w celu odrobienia złych myśli. Z jej właściwości korzystamy w rytuałach przyciągających bogactwo i pieniądze.

SWIECA POMARAŃCZOWA- pomaga poprawić kontakty międzyludzkie i komunikację. Ponadto warto z niej skorzystać , gdy chcemy przełamać opór i pokonać lenistwo. Kiedy mamy problem z radzeniem sobie z codziennością, świeca pomoże nam znaleźć zapał i siły. Jej wibracje sprzyja dążeniu do obranego celu i sukcesu. POMARAŃCZOWY pobudza radość życia, to kolor pomysłów, ruchu, energii oraz wyrozumiałości i delikatności. Ma ogromną moc sprawczą, dlatego warto przemyśleć nasze intencje, zanim przystąpimy do rytuału.

ŚWIECA CZERWONA- palimy ją, aby uchronić się przed psychicznymi atakami że strony innych ludzi. Warto ją palić , gdy nasze intencje związane są z miłości a (zwłaszcza tą cielesna) seksem, namiętnością czy pożądaniem. świeca jest przydatna, gdy jesteśmy zmęczeni i brakuje nam energii, brakuje nam pewności siebie, odwagi i kreatywności. Kiedy czujemy się niedocenieni lub pesymistycznie nastawieni do życia czerwona świeca poprawi naszą samoocenę.

SWIECA FIOLETOWA- osłony ją, gdy zamierzamy wejść na wyższy poziom umysłowy i chcemy rozwijać się duchowo. Warto po nią sięgnąć , gdy chcemy pozbyć się poczucia winy i pragniemy naenergetyzować się dobra energią, oraz zwiększyć poczucie własnej wartości. Pomocna się okaże przy zdejmowanie uroku. Ponadto FIOLETOWA świeca pogłębia mądrość, mistycyzm i zapewnia powodzenie w biznesie. Daje nam uzdrowienie i wsparcie duchowe.

ŚWIECA NIEBIESKA- po tę świecę sięgamy , gdy brakuje nam wiary w siebie i w momencie, gdy poczujemy wokół siebie negatywną energię. Warto po nią sięgnąć , gdy czujemy się niezdecydowani i nerwowi. Kiedy mamy problemy z zaśnięciem, fiolet pomoże nam uzyskać spokój i zasnąć. Błękitna świeca pomoże przywołać wewnętrzny spokój i harmonię, nawiązać kontakt z Wyższą Jaźnią i Aniołem Stróżem. Pomaga pozbyć się nałogów i uzyskać inspirację oraz oczyścić atmosferę. SWIECA PURPUROWA- symbolizuje miłość, piękno, oraz szacunek do samego siebie. Posiada bardzo wysoką wibrację, i sprawie, że wydarzenia nabierają tempa. Świece palimy gdy chcemy wyzwolić się od przeszłości, wzmocnić aurę, poprawić samoocenę i wzmocnić działanie egzorcyzmów. Palenie pojedynczej świecy prowokuje duchowe leczenie.

ŚWIECA RÓŻOWA- palimy ja w intencji przyciągnięcia miłości i wprowadzenia spokoju w związek partnerski. Pomaga w uzyskaniu samoakceptacji i samouzdrowienia, oraz wzmocnieniu uczciwości i lojalności. Palenie tej świecy pomaga, gdy mamy problem w wyrażeniu miłości lub jej docenieniem oraz w celu leczenia emocjonalnych tam i traum. Świeca w tym kolorze pomoże nam pozbyć się nienawiści , depresji i przeciwdziała negatywnym emocjom.

ŚWIECA INDYGO- palenie tej świecy zneutralizuje działanie magii , neutralizuje działanie kłamstw, plotek i nieuczciwego współzawodnictwa. Działa wspomagająco, w momencie , gdy jesteśmy przeciążeni, a w naszym domu zagościł chaos. Świeca pomaga w koncentracji i pięknie równoważny aurę. Pomaga nam połączyć się z innym wymiarem i podnieść masz potencjał parapsychiczny.

ŚWIECA ZLOTA– symbolizuje dostatek, obfitość i bogactwo. Można ją wykorzystać w magii związanej z przyciąganiem pieniędzy i sukcesu. Pomaga poradzić sobie z przedsięwzięcia mi na wielką skalę oraz gdy pragniemy obrać Nowy kierunek.

ŚWIECA CZARNA- oczyszcza i neutralizuje zla energię, zwalnia blokady i robi porządek w zastałych sytuacjach, cofa i unieważnić oraz wprowadza zamęt wśród wrogów. Palimy ja , gdy chcemy się ochronić, odkryć tajemnice lub wypędzić negatywna energię np choroby.

ŚWIECA BIAŁA- możemy ja palić w każdej sytuacji, zastępuje każda inna świecę. Palimy ja gdy chcemy zrównoważyć aurę, przy ciałach i narodzinach , aby podnieść wibracje i wypędzić negatywna energie oraz w celu oczyszczenia siebie i pomieszczenia.

ŚWIECA ZIELONA- palimy ja , gdy pragniemy osiągnąć stabilizację i równowagę emocjonalną a także po to , by przyciągnąć dobrobyt i obfitość. Sprzyja grom hazardowym oraz okazuje się pomocna przy szukaniu pracy. Pobudza wzrost , uspokaja i sprzyja uzdrowienie. Doskonała w rytuałach płodności. Palimy ja gdy czujemy się zdenerwowani lub jesteśmy uzależnieni od innej osoby.

Wspomagaj się często magią świec dając informację do przestrzeni wszelkich możliwości, czego Ci brakuje w codzienności.

Zapraszam Cię do Galerii CUD na Św. Marcin 26 w Poznaniu i na facebooku (kliknij tutaj) po więcej informacji i kolorowe intencyjne świece z wosku pszczelego i porady, co do ich stosowania na miejscu

 

Magia kolorów świec

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.