Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Złóż wniosek o raty

Możesz sfinansować swój zakup za pomocą 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%).
Wyślij wniosek - nasz przedstawiciel skontaktuje sie z Tobą i potwierdzi wszystkie formalności, związane z płatnościami ratalnymi.

Imię
Imię
Email
Nr telefonu
Nr PESEL
Polityka prywatnościPolityka prywatności

Zgłaszam się

Nasz stan umysłu, a nasze zdrowie

Stan umysłu wpływa na nasze zdrowie w większym stopniu niż przypuszczamy.

Większość chorób i symptomów chorobowych jest bezpośrednim wynikiem niewłaściwych emocji.

Niewłaściwe negatywne emocje uruchamiają stres, a stres niszczy nasze komórki, zmienia DNA, wpływa na funkcjonowanie narządów i gospodarkę hormonalną.

Złość, lęk, poczucie winy, wyrzuty sumienia, niezadowolenie, przyczyniają się do zmiany energetyki naszego ciała, osłabienia naszych życiowych sił, utrudniają proces leczenia i powodują choroby.

Wiele tych negatywnych emocji wynika z naszych przyzwyczajeń nawyków do niewłaściwego, zaburzonego sposobu myślenia.

Aby zmienić nieprawidłowy sposób myślenia potrzeba pewnego wysiłku. Przed wszystkim trzeba umiejętnie taką emocję wychwycić. Po drugie starać się ją ocenić bez oceniania z pozycji obserwatora. Zazwyczaj to jest w tym procesie najtrudniejsze? Potem zastanowić się, jakie nieprawidłowe przekonanie, które tkwi w nas uruchamia tą emocję… Potem tylko należy… przepracować to negatywne przekonanie. Proste i łatwe… otóż nie.

Nasze życie to nieustanny uniwersytet kiedy z każdym dniem poznajemy lepiej samych siebie, czy warto podjąć wysiłek, rozpracowania emocji i przejęcia kontroli nad stanem naszego umysłu. Zdecydowanie! To najlepszy sposób do osiągnięcia spokoju, harmonii i szczęścia, a docelowo ZDROWIA, a to wartości warte każdego poświęcenia i wysiłku. Jeśli chcesz z nami poznawać cenne proste wskazówki dotyczące konkretnych i prostych zmian w stylu życia, które uzdrowią

Twój sposób myślenia zaglądaj czasami do mnie.

Holistyczne podejście nie tylko do ZDROWIA, ale do rozwoju ogólnie sprawi, że:

Zyskasz lepszy nastrój

Lepiej zrozumiesz siebie i innych,

Posiądziesz nawyk podejmowania właściwych decyzji

Zwiększysz swoją efektywność

Zachowasz spokój pomimo stresujących sytuacji

Będziesz łatwiej i szybciej osiągać życiowe cele

Jak myślisz warto podjąć wysiłek, aby zmienić swój sposób myślenia?

Nikt nie da Ci gwarancji na to, jaki efekty osiągniesz, bo zależy to tylko od Ciebie.  Wychodzę z założenia, że nieprawdą jest stwierdzenie, że ludzie się nie zmieniają. Każdy może się zmienią musi tylko chcieć.

Ludzie mogą się zmienić, ale tyko pod warunkiem, że sami chcą to zrobić i mają ku temu właściwe narzędzia do wykorzystania, właściwych Mistrzów (czyli kogoś, kto zna się na prowadzeniu drugiego człowieka przez proces przemiany z racji posiadanych kompetencji, jak również… doświadczenia, jakie przeszedł). Sama, jak pewnie większość z nas podświadomie odrzucam porady teoretyków, ale dziś robię to już po sprawdzeniu oczywiście, czy nie mają dla mnie jakiejś użytecznej informacji.

Wracając do tematu cały organizm ludzki jest ze sobą powiązany, jest całością. Pamiętaj, proszę, że nawet jeśli nie będziemy zajmować się naszym ciałem (kondycją fizyczną, odpowiednią dietą), nie wiem, jak będziemy uważać na to, co myślimy i jak myślimy nie doprowadzi nas to tam gdzie chcemy, a efekty mogą nie być zadowalające.

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do życia i zdrowia, uwzględniającego i cało, i myśli , i ważną kwestią jest dla mnie duchowość (kontakt z własnym wnętrzem, gdzie mam dostęp do mojej intuicji).

Stosuję do tego między innymi niesamowite kwiatowe esencje energetyczne. Dla każdych z tych aspektów codziennie staram się wykonać coś (nawet, jeśli są to jakieś małe kroki), co przybliży mnie do lepszego zdrowia i większej samoświadomości. Kocham naturę i Kocham Kwiaty.

A ty, co dzisiaj zrobisz dla siebie?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Dowiesz się, w jaki sposób będę mogła Ci pomóc w Twoich wyzwaniach zdrowotnych za pośrednictwem dostępnych mi metod.