Poszukujesz wewnętrznego spokoju ?
Szukasz sposobu na zdrowe życie ?

balans

Zapoznaj się z szerokim wachlarzem naszych usług skierowanych zarówno dla twojego ciała jak i ducha

Badanie Health Diagnostic Scaner

Umożliwia analizę stanu organizmu, rodzaj zaburzeń i dysharmonii w organizmie., jakie organy są w stanie wymagającym interwencji i jakie są przyczyny Twoich problemów zdrowotnych. Umożliwia wykrycie patogenów

Terapia dr Bacha

Terapia dr Bacha to unikalny system terapii, wykorzystujący 38 esencji kwiatowych przywracających równowagę psychiczną i pomagających lepiej radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Metoda dr. Bacha system medycyny naturalnej bazujący na esencjach kwiatów, wynaleziony przez brytyjskiego lekarza i naukowca – Edwarda Bacha. Indywidualnie dobrane ekstrakty zażywa się doustnie.

Bioenergoterapia
(analiza metodą radiestezyjną)

Usuwanie blokad energetycznych na poziomie centrów energetycznych, identyfikowanie źródeł blokad metodą radiestezyją. Dobór właściwej terapii.

Badanie Quantum

Nieinwazyjne podstawowe badanie oceniające pracę wszystkich układów i narządów, identyfikuje niedobory witamin, minerałów, koenzymów, umożliwia zdefiniowanie indywidualnej odpowiedniej diety i suplementacji niezbędnej w profilaktyce zdrowia

Litoterapia
(terapia z wykorzystaniem minerałów)

Obecnie litoterapia znajduje co raz więcej zwolenników. Odpowiednio dobrane minerały mogą pomóc w wyleczeniu wielu dolegliwości, a ich pozytywna energia pozwala zachować wewnętrzną równowagę. Indywidualny dobór kamieni na emocjonalne potrzeby i fizyczne dolegliwości. Konsultacja z zakresu wspomagania minerałami

Medycyna naturalna

Zdrowa dieta

Zdrowa dzieciaki

Energia kwiatów

IMG 4668 scaled

Agnieszka Jaroszewska

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym, na kierunku Zdrowie Publiczne, zyskując szczegółową wiedzę o tym, jak od wewnątrz funkcjonują i działają nasze narządy oraz układy, jakie czynniki fizjologiczne i psychologiczne wpływają na kształt naszego zdrowia. Odbyłam praktyki w szpitalu i choć nie jestem lekarzem, miałam do czynienia bezpośrednioz Pacjentami przy okazji pracy w firmach ze sprzętem medycznym.

Na co dzień inspiruję ludzi do zmiany nawyków zdrowotnych, szczególnie w sferze psychosomatycznej. Jestem cenionym bioenergoterapeutą oraz dietetykiem. Sprawdź, jakie metody stosuję podczas bioenergoterapii.

Pracowałam w Centrum Onkologii, firmach medycznych i farmaceutycznych. Aby w pełni wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, zaczęłam dodatkowo uzupełniać wiedzę z zakresu: naturoterapii, fitoterapii, nutrafarmaceutyki, bioeterapii, dietetyki, a dokładnie leczenia schorzeń właściwymi produktami żywieniowymi, terapii dr Bacha ekstraktami kwiatowymi.

Wszystko to idealnie uzupełniło moją wielką pasję, jaką jest holistycznego podejścia do zdrowia. 

Łączę zatem metody medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, która z czasem coraz bardziej mnie zachwyca.

Masz ptania ? Napisz do nas !